Projektowanie ogrodów, wizualizacje 3D

Prace nad ogrodem zaczynamy od jego zaprojektowania. Dzięki wykonanym przez nas wizualizacjom ogrodów można poczuć się przez chwilę jakbyśmy tam byli. Dobrze zaprojektowany teren może czarować swoim pięknem, harmonią, odpowiednim doborem nasadzeń. Z takim opracowanym układzie nie popełnimy błędów przy sadzeniu zbyt dużej ilości roślin, złym ich rozmieszczeniu lub dobraniem złym gatunków czy odmian. Powierzając nam to zadanie macie Państwo pewność, że trafiliście w dobre ręce. Przyjedziemy, wymierzymy, omówimy szczegóły proponując przy okazji ciekawe rozwiązania i pomożemy osiągnąć przyjemność z posiadania ogrodu, którego pozazdroszczą goście. Każdy projekt opracowujemy indywidualnie po szczegółowej rozmowie z Państwem, przez co dokładnie wiemy czego potrzebujecie, by czuć się komfortowo w Waszym ogrodzie. Wypróbuj nas tak jak kilkudziesięciu naszych zadowolonych klientów.

Każdy projekt ogrodu wykonujemy w technologii 3D, dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zajrzeć na każdy fragment ogrodu, obejrzeć dookoła każdą jego część.

Każdy ogród powinien uspokajać, kojarzyć się ze spokojem, odpoczynkiem, dobrym samopoczuciem jak również z pozytywną energią. Jeśli posiadasz zmysł przestrzenny, poczucie estetyki i masz czas na naukę o zapotrzebowaniu każdej rośliny w rodzaje gleby, nasłonecznienie, maksymalne rozmiary roślin, roczne przyrosty to można od razu zabrać się do pracy. Jeśli natomiast masz inną profesję i rośliny lubisz tylko podziwiać zgłoś się do nas.

Poza projektami oferujemy również wykonawstwo ogrodów. Zaufaj nam, nie zawiedziemy – jest jeszcze tyle pomysłów do zrealizowania!

Tagi: Pejzaż, architektura krajobrazu, ogrody prywatne, ogrody publiczne, ogrody rezydencjalne, ogród warzywny, ogród kwiatowy, ogród skalny, ogrodnictwo, projektant ogrodów, wykonawstwo ogrodów, przestrzeń zielona, renowacja ogrodów, drzewa, krzewy, byliny, trawnik z rolki, systemy nawadniające, systemy automatycznego podlewania, pergola drewniana, taras drewniany, altanka ogrodowa, oświetlenie LED, basen ogrodowy, fontanna, alejki ogrodowe, kompozycje roślinne, osłony przeciwsłoneczne, zieleń miejska, rekreacja w ogrodzie,

wizualizacje ogrodu przydomowego
zamknij

Call Now