Nasadzenia roślinne na ogrodach i w parkach

Każdy dom i działka jest wyjątkowa. Projektując nasadzenia powinniśmy wziąć pod uwagę 2 rzeczy – charakter działki i gusta inwestora.  W pierwszym przypadku to kształt, otoczenie, spadki terenu a czasami otoczenie okolicznych terenów będą nam wskazywały w jakim stylu powinniśmy wykonać ogród.  Styl każdego ogrodu w dużej mierze zależy od zastosowanych roślin. W Polsce przy naszej strefie klimatycznej możemy bez problemu sadzić ponad 200 gatunków roślin, nie wspominając o licznej grupie odmian danych krzewów, drzew czy bylin. Taka liczba wydaje się bardzo duża, lecz tylko wykwalifikowany projektant terenów zielonych jest w stanie wyłonić z tej całej listy tylko grupkę roślin, które w pełni oddadzą nasz charakter ogrodu oraz zastosuje te, które mają podobne wymagania glebowe, słoneczne, wodne.

Wykonujemy nasadzenia na ogrodach, w parkach i na terenach komercyjnych. Sadzenie poprzedzamy przeważnie projektem nasadzeń. Takie rozwiązanie ułatwia ustalenie budżetu inwestycji i zapobiega niepotrzebnym zmianom roślin i ich lokalizacji. W trakcie wykonywania projektu konsultujemy się ze szkółkami by mieć pewność, że wybrane przez nas rośliny są aktualnie  w sprzedaży. Zapewniamy certyfikowany materiał roślinny, wolny od patogenów.

W nasadzeniach ogrodowych mamy 10-letnie doświadczenie. Swoją wiedzę zdobywaliśmy na wielu inwestycjach- od obsadzania terenów zielonych krzewami i drzewami pobocza autostrady A4 aż po hale przemysłowe. W międzyczasie wykonaliśmy dziesiątki ogrodów prywatnych w stylach nowoczesnych, rustykalnych, naturalnych. 

Nasza siedziba jest w Leżajsku, lecz chętnie jeździmy w dalsze części kraju widząc w ogrodzie większy potencjał do uwolnienia. Nasza firma Altis Ogrody wykonywała parki i ogrody w takich miejscowościach jak  Rzeszów, Ropczyce, Jarosław, Przeworsk, Kraśnik, Mielec, Dynów, Przemyśl, Janów Lubelski, Lublin, Biłgoraj, Kolbuszowa, Nisko, Stalowa Wola, Sandomierz, Tarnobrzeg i w wielu mniejszych. 

Możecie Państwo do nas zadzwonić i dowiedzieć się więcej o naszych usługach. Z chęcią odpowiemy na nurtujące Was pytania.

sadzenie roślin rabaty kwiatowe

Ogród, altis, projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów, pielęgnacja ogrodów, kształtowanie terenu, rośliny, trawniki, nawadnianie, oświetlenie ogrodowe, tarasy, pergole, altany, meble ogrodowe, donice, kamienie ozdobne, ogrodzenia, oczka wodne, aranżacja przestrzeni zielonych.

 

zamknij

Call Now