Nasadzenia roślinne na ogrodach i w parkach

Ogród jest naprawdę wyjątkową i nagradzającą sztuką, która wymaga delikatnej równowagi różnych ważnych czynników, aby odnieść sukces. Jednym z takich istotnych czynników jest charakter ziemi, z którą pracujesz. To, połączone z własnymi gustami i preferencjami stylu inwestora, może prowadzić do różnorodnych projektów ogrodu. Elementy takie jak kształt ziemi, otoczenie, nachylenie terenu, a nawet sąsiednie obszary – wszystkie one mogą odegrać rolę w tym, jak ostatecznie powinien być zaprojektowany ogród.

W Polsce nasza strefa klimatyczna pozwala na uprawę ponad 200 gatunków roślin, oraz szeroką gamę krzewów, drzew i bylin. Jednakże, tylko profesjonalny, wykwalifikowany i zorientowany na rośliny projektant może wybrać najlepszą grupę roślin, aby idealnie odzwierciedlić unikatowy charakter ogrodu oraz spełnić wymagania dotyczące gleby, światła słonecznego i wody.

Jako wyspecjalizowana firma projektująca ogrody, parki i obsadzenia komercyjne, jesteśmy ekspertami w tworzeniu pięknych, funkcjonalnych i wydajnych planów sadzenia, które idealnie pasują do Twoich potrzeb. Zapewniamy certyfikowany materiał roślinny, wolny od patogenów oraz konsultujemy się z kwiaciarniami, aby zapewnić, że wybrane przez nas rośliny są odpowiednie i dostępne. Możemy z pewnością podjąć się każdego projektu, niezależnie od jego wielkości.

Posiadając dziesięć lat doświadczenia w planowaniu ogrodów, zrealizowaliśmy szeroki zakres projektów – od sadzenia drzew i krzewów wzdłuż autostrady A4, przez duże hale przemysłowe, aż po prywatne ogrody w różnych stylach. Nasza siedziba znajduje się w Leżajsku, ale chętnie podróżujemy po całym kraju, aby spełnić Twoje potrzeby. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach – zawsze chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!
sadzenie roślin rabaty kwiatowe

Ogród, altis, projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów, pielęgnacja ogrodów, kształtowanie terenu, rośliny, trawniki, nawadnianie, oświetlenie ogrodowe, tarasy, pergole, altany, meble ogrodowe, donice, kamienie ozdobne, ogrodzenia, oczka wodne, aranżacja przestrzeni zielonych.

 

zamknij

Call Now