Nasze roboty koszące przeszły długą drogę zanim stały się jednymi z najlepszych na świecie. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów przez co mogą służyć w ogrodach przez wiele lat. Producent zadbał o to by w swojej ofercie posiadać robota koszącego na każdy teren. W rodzinie Zucchetti mamy takie obsługujące od 200m2 do nawet 2ha. Można też znaleźć takie co wyjeżdżają na zbocza o nachyleniu 75% jak np. QUAD czy też taki co potrafi dostosować się do krzywego terenu – seria X4 czy X6.

Montaż robotów koszących odbywa się przy zastosowaniu układarki do kabli, dzięki czemu nie dochodzi do zbędnego uszkodzenia trawnika. Montujemy roboty wg naszej najlepszej wiedzy uzyskanej poprzez wieloletnią praktykę jak również serie szkoleń. Udzielamy gwarancji na usługę jak również na sprzedawaną kosiarkę.

Roboty koszące Zucchetti, bez względu na serię (TechLine, NextLine, Ambrogio), posiadają bardzo wiele funkcji i opcji przy montażu urządzeń. Dzięki temu jest możliwość dopracowania optymalnego scenariusza do działania robota.

Istnieje możliwość przyjazdu do Państwa w celu prezentacji robota koszącego – obecnie posiadamy Tech D1. Można zobaczyć zalety, podejrzeć jakość wykonania, działanie w terenie.rob

zamknij

Call Now