Korzyści

Oszczędność własnego czasu

Kto z nas ma teraz czas by poświęcać się samodzielnemu wykonywaniu nasadzeń, prac porządkowych, budowaniu konstrukcji ogrodowych, takich jak altany, układaniu chodników czy stawianiu murków oporowych? W dzisiejszych czasach trudno nawet o wolną sobotę, tymczasem zakładanie ogrodu zajmuje niejednokrotnie wiecej niż tydzień ciągłej pracy.

 

Dbamy o Państwa czas! Wykonujemy pełen wachlarz usług ogrodniczych począwszy od pojektowania aranżacji, poprzez dostarczanie materiałów i wykonastwo, aż po koszenie świeżo wyrośniętej trawy na Państwa działce.

 

Profesjonalne zadania zostawmy profesjonalistom, a zaoszczędzony czas spędzmy z rodziną i przyjaciółmi.

 

 

Fachowa obsługa przez doświadczony i zaangażowany zespół

Zgromadzenie wiedzy na temat roślin i zasad obowiązujących w ogrodnictwie może trwać bardzo długo. Czy warto ryzykować niewłaściwym doborem gatunktów roślin nie znając ich preferencji względem gleby, nasłonecznienia terenu czy mrozoodporności? Czy warto narażać się w przyszłości na problemy związane z nazbyt rozrastającymi się krzewami lub drzewami? Wreszcie czy warto narażać się na zakup materiału roślinnego i budowlanego z niesprawdzonych źródeł?

 

Przeprowadzimy Państwa przez cały proces kompozycji ogrodu! Przyjedziemy. Sprawdzimy i wymierzymy teren. Zaproponujemy i zaprojektujemy aranżacje. Zakupimy materiał u najlepszych dostawców roślin z powiatu rzeszowskiego gwarantujących najwyższą ich jakość. Wykonamy wszelkie niezbędne prace.

 

Nasz doświadczony i zaangażowany zespół gwarantuje pełną satysfakcję i Państwa zadowolenie.

 

 

Krótkie terminy realizacji prac

Dzięki współpracy z dużą liczbą wyspecjalizowanych w ogrodnictwie osób oraz dostępowi do niezbędnego sprzętu zapewniamy pełen profesjonalizm podczas zakładania ogrodów, co przekłada się na rzeczywisty czas realizacji prac.

 

Szybkość w działaniu i jakość usług od wielu lat pozostają domeną Altis.

 

 

Plany nasadzeń, projekty 3D

Zmiany pojawiają się wszędzie, szczególnie na polu tak dynamicznej branży jaką jest wykonastwo ogrodów. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wykonujemy projekty nasadzeń oraz wizualizacje 3D finalnych aranżacji.

 

Widok projektu ogrodu pomaga wyobrazić sobie przyszły kształ krajobrazu niwelując tym samym ryzyko wystąpienia błędów, czy niedomówień. Zmiany na tym etapie są kilkukrotnie tańsze niż te pociągające za sobą wymianę materiału roślinnego czy budowlanego.

 

Nasi projektanci przedstawią Państwu wizualizacje 3D ogrodu, omówią zalety i wady wybranych zastosowań, naniosą ewentualne modyfikacje oraz pomogą oszacować ostateczny koszt całej inwestycji.

 

 

Opieka i doractwo po rezalizacji zlecenia

Nie zostawiamy Państwa z problemami. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości niwelujemy je najszybciej jak to tylko możliwe.

 

Zawsze służymy radą. Chętnie odpowiemy na każde nurtujące Państwa pytanie.

 

Świadczymy również usługi opieki nad ogrodami zaraz po ich wykonaniu, by mogli się Państwo cieszyć zawsze piękną zielenią wokół swojego domu.

Projekt i realizacja:

Dołącz do nas:

tel. 667 522 572 kontakt@altis-ogrody.pl